torebki
Torebka nerka Girabrilla biała
- Nr katalogowy:
19070
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Biodrówka
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,90 zł / szt
61,38 zł brutto
NERKA GIRABRILLA
- Regulowany pasek
- Kieszeń na zamek
- Aplikacja z jednorożcem z przodu nerki
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19070 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Biodrówka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 25 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 200 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |