torebki
Torebka nerka Girabrilla biała
- Nr katalogowy:
19070
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Biodrówka
- Full specification
Status: Out of stock
49.90 zł / szt
61.38 zł gross
NERKA GIRABRILLA
- Regulowany pasek
- Kieszeń na zamek
- Aplikacja z jednorożcem z przodu nerki
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19070 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Biodrówka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 25 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 200 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |