Torebka dolce z kokardą
- Nr katalogowy:
19058
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Pełna specyfikacja
Torebka dolce z kokardą
NICE GIRABRILLA TOREBKA DOLCE Z KOKARDĄ - BŁYSZCZĄCY DODATEK DLA MAŁEJ DAMY!
Szukasz wyjątkowej torebki, która podbije serce każdej dziewczynki? Girabrilla Torebka Dolce z Kokardą to idealne połączenie stylu, błysku i dziewczęcego uroku!
Elegancki wygląd z uroczą kokardką
Ta modna torebka zachwyca eleganckim kształtem kuferka i dużą, ozdobną kokardą, która dodaje jej wyjątkowego charakteru. Idealna na każdą okazję - od codziennych spacerów po urodzinowe przyjęcia.
Cekiny zmieniające kolor - magia w Twoich rękach!
Specjalne dwukolorowe cekiny pozwalają dziecku bawić się zmieniającym się efektem - wystarczy przesunąć dłonią, by odkryć nowy kolor i stworzyć własny styl.
Wygodna i praktyczna
Torebka posiada poręczny uchwyt oraz regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić w ręce lub na ramieniu. W środku zmieszczą się drobiazgi, które każda młoda dama chce mieć zawsze przy sobie.
Idealna na prezent
Girabrilla Torebka Dolce z Kokardą to doskonały prezent dla dziewczynki - elegancka, błyszcząca i pełna uroku!
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 185 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19058 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Waga | 350 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 23,5 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina, Cekiny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |