torby, etui i plecaki
Torba valetta 90 Czarna
- Wymiary:
9 x 8 x 13 cm
- Waga: 160
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,50 zł / szt
58,43 zł brutto
- Torba na aparat do ochrony i przechowywania aparatów cyfrowych
- Klapa z zapięciem na rzep
- Dodatkowa przednia kieszeń z zamkiem błyskawicznym
- Odpinany pasek na ramię
- Szlufka na pasek dla wygody noszenia
| Waga | 155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 100 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 9 x 8 x 13 cm |
| Waga | 160 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |