torby, etui i plecaki
Torba valetta 90 colt Czarna
- Wymiary:
7,5 x 5,2 x 13 cm
- Waga: 140
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
60.30 zł / szt
74.17 zł gross
- Torba na aparat do ochrony i przechowywania cyfrowych aparatów fotograficznych z obiektywem
- Szlufka na pasek dla wygody noszenia
- Główna komora z zamkiem błyskawicznym, otwierana z dala od ciała
- Dodatkowa komora przednia z zamkiem błyskawicznym
- Dwie boczne kieszenie z siatki
- Wyściełany uchwyt
- Odpinany pasek na ramię
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 170 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 7,5 x 5,2 x 13 cm |
| Waga | 140 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |