torby/etui/plecaki
Torba Top Traveller SCALE 14-15.6
- Wymiary:
415 x 305 x 110 mm
- Waga: 910
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
143,77 zł / szt
176,84 zł brutto
Torba Top Traveller SCALE 14-15.6
| Waga | 904 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 335 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 415 x 305 x 110 mm |
| Waga | 910 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |