torby/etui/plecaki
Torba Saffiano GUCB15PSATLE 16 Beige
- Wymiary:
31 x 42 x 4 cm
- Pozostałe parametry:
- KolekcjaL Guess Saffiano Triangle Logo
- Typ: Torba
- Materiał: TPU / PC
- Wymiar: 31x42x4cm
- Kolor: Beżowy
- Kompatybilność: Urządzenia do 16"
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
216.03 zł / szt
265.72 zł gross
Guess Saffiano Triangle Logo
- Wyjątkowa seria torebek Guess dzięki której będziesz prezentować się stylowo i modnie.
- Stylowa torba Guess z kolekcji Saffiano, zaprojektowana z myślą o 16-calowym notebooku. Stylowy wygląd, precyzyjne wzornictwo to zalety produktów Guess. Elegancka torba na laptopa wykonana jest ze skóry ekologicznej o fakturze Saffiano i zwieńczona obustronnymi zamkami.
- Torba zawiera nylonowy pasek dzięki któremu torbę można przymocować do rączki walizki podróżnej.
- Posiada odpinany i regulowany pasek na ramię z metalicznymi zapięciami. Torba zawiera dwie boczne kieszenie zamykane na suwak i jedną dużą główną, która zawiera dodatkowo wewnątrz dwie kieszenie.
- Produkt wyprodukowany na licencji Guess
Technical Specifications
| Brand | GUESS |
|---|---|
| Wymiary | 31 x 42 x 4 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 4 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Beżowy |
| Weight | 620 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 300 x 430 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |