torby/etui/plecaki
Torba notebook MYSIGHT 14.1 czarna
- Wymiary:
27.5 x 38 x 7 cm
- Waga: 0.6
- Pozostałe parametry:
STRONA ZEWNĘTRZNA
- Materiał - Miękki
- Suwaki - Standardowe suwaki
- Uchwyty - na górze
- Kieszenie Zewnętrzne - 1 kieszeń przednia
- Mocowanie smart sleeve
- Pasek na ramię
- Regulowany, odpinany pa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
248,55 zł / szt
305,72 zł brutto
Mysight to nowa, ulepszona wersja kolekcji Qibyte. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania, lekkim designem i inteligentną organizacją. Kolekcja Mysight została ubrana w materiał do którego produkcji wykorzystano butelki PET poddane recyklingowi, przy czym zachowano jej nowoczesny, czysty design. Wykorzystanie kontrastowych detalidodaje kolekcji charakteru.
- Materiał zewnętrzny jest wykonany z poliestru RPET uzyskanego z poddanego recyklingowi plastiku; jedna torba to średnio 9 plastikowych butelek o pojemności 0,5 l
- Nowoczesny styl z małymi, kontrastowymi akcentami kolorystycznymi
- Wewnętrzna organizacja: miejsce na dokumenty oraz prywatne rzeczy
- Port USB umożliwia wygodne ładowanie urządzeń w dowolnym momencie
- Miejsce na power bank
- Smart sleeve: wygodne mocowanie torby na rączce walizki
- Wygodne, miękko wyściełane rączki
- Easy Pass: system organizacji kabli, umożliwiający poprowadzenie ich przez przegrody torby, umożliwiając ładowanie urządzeń bez wyciągania ich z torby
- Przegroda na laptop i tablet
- Uchwyt na butelkę (kieszeń z siatki)
- Odczepiane etui na długopis z zapięciem na rzep
- Ergonomiczny odczepiany i regulowany pas na ramię
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 27.5 x 38 x 7 cm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | STRONA ZEWNĘTRZNA
|
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 763 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 400 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |