Torba na notebooka 16 Nereus czarna
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 16''
- Wymiary:
425 x 80 x 325 mm
- Waga: 0.53
- Pełna specyfikacja
Torba na notebooka 16 Nereus czarna
W jednej stylowej, ale i swobodnej torbie zmieścisz swojego notebooka oraz inne niezbędne rzeczy osobiste i zawodowe. Ta torba zmieści nawet większe przenośne komputery, a jednocześnie oferuje również udogodnienia, które można znaleźć w bardziej kosztownych produktach. Ułatwia ona dynamiczne działanie, ponieważ zapewnia świetny układ organizacyjny, mieści wiele akcesoriów, jest wyściełana ochronnym materiałem i wyposażona w szereg przydatnych funkcji, takich jak np. regulowany i odpinany pasek na ramię. Możesz również szybko powiesić ją na uchwycie wózka lub walizki: wreszcie będziesz miał w pełni wyposażoną torbę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.
| Waga | 445 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 430 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 16'' |
| Wymiary | 425 x 80 x 325 mm |
| Waga | 0.53 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |