torby/etui/plecaki
Torba na notebooka 14-16 cali Slim Case TWO
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 14-16 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 385 x 265 x 25 mm
- Wymiary:
285 x 405 x 35 mm
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
87,40 zł / szt
107,50 zł brutto
Torba na notebooka 14-16 cali Slim Case TWO
Bazując na filozofii "dokładnie to, czego potrzebujesz - nic więcej, nic mniej", nowa linia wyznacza złoty standard jakości w swojej klasie cenowej. TWO udowadnia, że atrakcyjna cena może iść w parze z najwyższą jakością oraz odpowiedzialnym podejściem do środowiska. Każdy model to połączenie solidnej konstrukcji, funkcjonalnych rozwiązań i ponadczasowego designu, wykonane z wysokiej jakości materiałów rPET. To niezawodna ochrona Twoich urządzeń i świadomy wybór, który wspiera zrównoważony rozwój.
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 300 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 285 x 405 x 35 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |