SmartWatch
Smartwatch Fit FW37 Argon
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
200,64 zł / szt
246,79 zł brutto
Wodoszczelny, wszechstronny i świetnie wyposażony: aGPS, barometr, kompas, tryby sportowe, monitoring tętna i wiele, wiele innych. Trzy paski w komplecie pozwolą Ci dopasować Argona na każdą okazję!
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 100 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Kodeki audio | G.711 |
| Kodeki wideo | AAC |
| Koperta | 48 mm |
| Wymiary | 260 × 52 × 16 mm |
| Waga | 88 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Li-ion 320 mAh |
| Pamięć wewnętrzna | 64 |
| Procesor | MTK2503A-ARM7 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |