torby/etui/plecaki
Torba EOS 2 szara 15.6 cala
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej 15.6 cala
- Wymiary:
375 x 265 x 45 mm
- Waga: 0.48
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
67,00 zł / szt
82,41 zł brutto
EOS 2 to lekka torba, która pomieści laptopa o przekątnej 15,6 cala. Odporny na zarysowania i wodoodporny materiał zapewnia, że Twoje kosztowności będą bezpieczne i suche.
| Waga | 503 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej 15.6 cala |
| Wymiary | 375 x 265 x 45 mm |
| Waga | 0.48 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |