torby/etui/plecaki
Torba EOS 2 szara 15.6 cala
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej 15.6 cala
- Wymiary:
375 x 265 x 45 mm
- Waga: 0.48
- Full specification
Status: Out of stock
67.00 zł / szt
82.41 zł gross
EOS 2 to lekka torba, która pomieści laptopa o przekątnej 15,6 cala. Odporny na zarysowania i wodoodporny materiał zapewnia, że Twoje kosztowności będą bezpieczne i suche.
| Weight | 503 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 300 x 400 cm |
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej 15.6 cala |
| Wymiary | 375 x 265 x 45 mm |
| Waga | 0.48 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |