torby/etui/plecaki
Torba 15.6 cali CitySmart Laptop Roller
- Pasuje do:
Laptopy 12-15,6"
- Pozostałe parametry:
Pojemność: 24 litry
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
396,79 zł / szt
488,05 zł brutto
Płynnie toczące się i ciche koła w połączeniu z solidnym uchwytem pozwalają na mistrzowskie manewrowanie. Parkuj go z łatwością dzięki dużej stojącej podstawie. Przyciągające wzrok pomarańczowe elementy wnętrza podkreślają laptop SafePort Sling
| Waga | 2900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 350 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy 12-15,6" |
| Pozostałe parametry | Pojemność: 24 litry |
| Rodzaj | Torba |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Węgiel drzewny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |