torby/etui/plecaki
Torba 15.6 cali CitySmart Laptop Roller
- Pozostałe parametry:
Pojemność: 24 litry
- Pasuje do:
Laptopy 12-15,6"
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
396.79 zł / szt
488.05 zł gross
Płynnie toczące się i ciche koła w połączeniu z solidnym uchwytem pozwalają na mistrzowskie manewrowanie. Parkuj go z łatwością dzięki dużej stojącej podstawie. Przyciągające wzrok pomarańczowe elementy wnętrza podkreślają laptop SafePort Sling
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pozostałe parametry | Pojemność: 24 litry |
| Pasuje do | Laptopy 12-15,6" |
| Rodzaj | Torba |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Węgiel drzewny |
| Weight | 2900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 350 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |