tory
Tor wyścigowy 300 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
004825
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
92.39 zł / szt
113.64 zł gross
Tor wyścigowy 300 cm
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 004825 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Tory wyścigowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 54 x 42 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Długość | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 530 x 415 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |