konstrukcyjne
Tor kulkowy Migoga Elevator
- Nr katalogowy:
6576
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Konstrukcyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
121,00 zł / szt
148,83 zł brutto
QUERCETTI TOR KULKOWY MIGOGA ELEVATOR
Ten zestaw składa się z 150 giętkich i niełamliwych części oraz plastikowych kuleczek o średnicy 4mm.
Za pomocą windy wykonanej z łańcucha i korbki, opadające grawitacyjnie kulki można przemieścić na górę trasy. Dzieci mogą odwzorowywać modele narysowane na opakowaniu lub eksperymentować i budować własne konstrukcje. Zjeżdżalnie, mosty, kolumny, kołowrotki, spirale i kominy mogą być łączone na różne sposoby.
Zabawka stymuluje kreatywność, rozumowanie przestrzenne oraz rozwija zdolności manualne.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Waga | 1358 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 445 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 6576 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 9 x 38 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |