konstrukcyjne
Tor kulkowy Migoga Elevator
- Nr katalogowy:
6576
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Konstrukcyjne
- Full specification
Status: Out of stock
121.00 zł / szt
148.83 zł gross
QUERCETTI TOR KULKOWY MIGOGA ELEVATOR
Ten zestaw składa się z 150 giętkich i niełamliwych części oraz plastikowych kuleczek o średnicy 4mm.
Za pomocą windy wykonanej z łańcucha i korbki, opadające grawitacyjnie kulki można przemieścić na górę trasy. Dzieci mogą odwzorowywać modele narysowane na opakowaniu lub eksperymentować i budować własne konstrukcje. Zjeżdżalnie, mosty, kolumny, kołowrotki, spirale i kominy mogą być łączone na różne sposoby.
Zabawka stymuluje kreatywność, rozumowanie przestrzenne oraz rozwija zdolności manualne.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Weight | 1358 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 445 x 375 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 6576 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 9 x 38 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |