TB print tonery
Toner do Samsung CLP320 TS-M320R MA ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Samsung CLP 320, 320N, 325, 325W
Samsung CLX 3180, 3185, 3185FN, 3185FW - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
61,59 zł / szt
75,76 zł brutto
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 110 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Samsung CLP 320, 320N, 325, 325W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CLT-M4072S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |