TB print tonery
Toner do Samsung CLP320 TS-M320R MA ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Samsung CLP 320, 320N, 325, 325W
Samsung CLX 3180, 3185, 3185FN, 3185FW - Full specification
Status: Out of stock
61.59 zł / szt
75.76 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Samsung CLP 320, 320N, 325, 325W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CLT-M4072S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 335 x 110 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |