TB print tonery
Toner do HP Q6001A TH-001ARO CY ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn
HP Color LaserJet CM1015mpf, CM1017mpf - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
85,21 zł / szt
104,81 zł brutto
| Waga | 856 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 190 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2000 |
| Kod oryginału | Q6001A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |