słuchawki
Słuchawki MDR-EX110AP czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,00 zł / szt
84,87 zł brutto
MDR-EX110AP Słuchawki douszne
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Dynamiczny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Pasmo przenoszenia 5 - 24 000 Hz
- Przewód rozgałęźny, długość 1,2 m
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 70 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 |
| Czułość | 103 |
| Waga | 3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |