TB print tonery
Toner do HP Enter M4555 TH-90ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet Enterprise 600 M601dn, 600 M601n, 600 M602dn, 600 M602X, 600 M603n, 600 M603dn, M4555, M4555F, M4555fskm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
128,33 zł / szt
157,85 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Enterprise 600 M601dn, 600 M601n, 600 M602dn, 600 M602X, 600 M603n, 600 M603dn, M4555, M4555F, M4555fskm |
| Wydajność (5% pokrycie) | 10000 |
| Kod oryginału | CE390A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 2085 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 130 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |