Klocki ORP Sęp 190 klocków
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 190
- Nr katalogowy:
COBI-4856
- Pełna specyfikacja
Klocki ORP Sęp 190 klocków
Ten kompaktowy, a jednocześnie niezwykle dopracowany model, złożony z 190 klocków, to kolejna perełka w kolekcjonerskiej serii okrętów podwodnych COBI w skali 1:300. Zestaw został wydany we współpracy z Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, co dla naszej firmy jest zaszczytem i przyjemnością, a symbol tej placówki zawsze będzie mile widziany na pudełkach z naszymi zestawami.
Zbuduj legendę, która zapisała się na kartach historii II wojny światowej, i ustaw ją obok takich modeli jak ORP Orzeł, U-96 czy U-47, tworząc kolekcję emanującą morską potęgą i historią prawdziwych bitew.
Zanurkuj w historii i zbuduj legendę polskiej Marynarki Wojennej własnymi rękami!
ORP Sęp w skali 1:300 to opowieść o odwadze, technologii i morskiej determinacji. Dodaj go do swojej kolekcji i przekonaj się, jak perfekcyjnie łączy historyczną dokładność, wysoką jakość wykonania oraz kompaktowy rozmiar, który robi ogromne wrażenie.
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 190 |
| Nr katalogowy | COBI-4856 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 7,5 x 28,5 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 335 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |