TB print tonery
Toner do HP CP 2025 TH-533ARO MA ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet CP2025, CM2320
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,80 zł / szt
62,48 zł brutto
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 135 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet CP2025, CM2320 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2800 |
| Kod oryginału | CC533A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |