TB print tonery
Toner do HP CP 1025 TH-312AR YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color Laserjet CP1025, CP1025nw
HP Laserjet Pro 100 Color MFP M175a, M175nw
HP Laserjet Pro 200 Color MFP M275nw - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
54,40 zł / szt
66,91 zł brutto
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 120 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color Laserjet CP1025, CP1025nw |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CE312A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |