TB print tonery
Toner do HP CF287A LJ 5 06 BK TH-287AR ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LJ Enterprise M506; MFP M527; LJ Pro M501
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
123,20 zł / szt
151,54 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LJ Enterprise M506; MFP M527; LJ Pro M501 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 9000 |
| Kod oryginału | CF287A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 1350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 190 x 380 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |