TB print tonery
Toner do HP CB435A TH-35ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet P1005, P1006
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
41,06 zł / szt
50,50 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet P1005, P1006 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | CB435A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 868 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 190 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |