TB print tonery
Toner do HP CB435A TH-35ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet P1005, P1006
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
41.06 zł / szt
50.50 zł gross
| Weight | 868 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 190 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet P1005, P1006 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | CB435A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |