TB print tonery
Toner do HP C4092A TH-92ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet 1100, 1100a, 3200, 3310mfp
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,32 zł / szt
63,12 zł brutto
| Waga | 932 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 130 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet 1100, 1100a, 3200, 3310mfp |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2500 |
| Kod oryginału | C4092A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |