TB print tonery
Toner do HP C4092A TH-92ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet 1100, 1100a, 3200, 3310mfp
- Full specification
Status: Out of stock
51.32 zł / szt
63.12 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet 1100, 1100a, 3200, 3310mfp |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2500 |
| Kod oryginału | C4092A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Weight | 932 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 130 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |