TB print tonery
Toner do HP C3906A TH-06AN BK 100% nowy
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet 5L, 5mL, 6L, 6LSE, 6LXI, 6PSE, 6PSI, 3100, 3150,
Canon LaserShot LBP440, LBP460, LBP465, LBP660
Canon LaserClass 4000, 4500
Canon FaxL3100, Canon FaxL6000 - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
61,60 zł / szt
75,77 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet 5L, 5mL, 6L, 6LSE, 6LXI, 6PSE, 6PSI, 3100, 3150, |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2500 |
| Kod oryginału | C3906A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 924 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 190 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |