drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka LASERJET TANK 2504DW 2R7F4A
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
LASERJET TANK 2504DW 2R7F4A
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 159,79 zł / szt
1 426,54 zł brutto
Drukarka HP LaserJet Tank 2504dw
Możliwości biznesowe z fabrycznie napełnionym tonerem do 5000 stron monochromatycznych i wyjątkowo niski koszt w przeliczeniu na stronę
Uzyskaj wysokiej jakości wydruki przy najniższym koszcie na stronę w czerni i bieli
- Drukuj do 5000 stron monochromatycznych dzięki pełnemu zbiornikowi oryginalnego tonera HP.
- Oszczędzaj na uzupełnieniach i uzyskaj najniższe koszty eksploatacji dzięki ultrawydajnemu HP Toner Reload
- Wyjątkowa jakość z wyraźnym tekstem i pogrubioną czernią, strona po stronie
Ochrona Twojego codziennego drukowania
- HP Wolf Essential Security zapewnia prywatność haseł, skanów i wydruków, a także chroni sieć domową przed hakerami, którzy chcą uzyskać do nich dostęp.
- Podstawowa ochrona na co dzień dzięki zabezpieczeniu HP Wolf Essential
Pełne funkcje dla możliwości biznesowych
- Mniej przestojów i uzupełniaj toner w zaledwie 15 sekund dzięki opcjom uzupełniania tonera HP o bardzo dużej wydajności
- Szybkie przetwarzanie dokumentów wielostronicowych dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
- Drukuj, skanuj i udostępniaj w dowolnym miejscu i czasie dzięki najlepszej w swojej klasie aplikacji HP Smart
- Połącz się bezproblemowo dzięki samoresetującej się dwuzakresowej sieci Wi-Fi. Niskie koszty utrzymania i bęben obrazowy o długiej żywotności do 50 000 stron
Zmniejsz wpływ na środowisko
- Systemy uzupełniania tonera HP zostały zaprojektowane tak, aby zużywały o ponad 75% mniej plastiku.
- Oszczędzaj zasoby i papier dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
- Niskie koszty utrzymania i bęben obrazowy o długiej żywotności do 50 000 stron
| Waga | 8300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 330 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | LASERJET TANK 2504DW 2R7F4A |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Waga | 6.2 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 23 |
| Zainstalowana pamięć | 64 |
| Maksymalna pamięć | 64 |
| Podajnik papieru | Do 250 arkuszy i 10 kopert |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 25000 |
| Procesor drukarki | 500MHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 29.1 |
| Szerokość | 43.2 |
| Głębokość | 33.1 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | 216 x 356 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |