TB print tonery
Toner do HP 125 TH-283ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet Pro M125a, M125nw, M125rnw, M126a, M126nw, M127fn, M127fw, M128fn, M128fw, M225dn
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
58,51 zł / szt
71,97 zł brutto
| Waga | 782 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 120 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro M125a, M125nw, M125rnw, M126a, M126nw, M127fn, M127fw, M128fn, M128fw, M225dn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | CF283A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |