TB print tonery
Toner do HP 125 TH-283ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet Pro M125a, M125nw, M125rnw, M126a, M126nw, M127fn, M127fw, M128fn, M128fw, M225dn
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
58.51 zł / szt
71.97 zł gross
| Weight | 782 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 x 120 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro M125a, M125nw, M125rnw, M126a, M126nw, M127fn, M127fw, M128fn, M128fw, M225dn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | CF283A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |