Termowentylator FHD401
- Maksymalna moc: 2000
- Stopnie regulacji: 3
- Zimny nadmuch: Tak
- Pełna specyfikacja
Termowentylator FHD401
Termowentylator FHD401 marki BLAUPUNKT pozwoli nam skutecznie ogrzać pomieszanie w zimne dni i noce. Jest niezastąpiony nie tylko wtedy, gdy za oknem srogi mróz, ale także w wiosenne i jesienne chłody np. w trakcie pobytu w domku letniskowym.
Model FHD401 z powodzeniem może ogrzać pomieszczenie o powierzchni nawet do 22 m2.
Za pomocą elektronicznego termostatu użytkownik w łatwy i intuicyjny sposób może ustawić wymaganą temperaturę, a timer, w który zostało wyposażone urządzenie, pozwoli wyłączyć je z opóźnieniem czasowym, co czyni model FHD401 bardzo komfortowym w obsłudze. Wszystkie parametry są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LED. Pilot zdalnego sterowania pozwala zmieniać parametry pracy urządzenia bez konieczności wstawania z kanapy.
Dzięki wbudowanemu wydajnemu ceramicznemu elementowi grzejnemu z technologią PTC, urządzenie nagrzewa się szybko i wolniej traci ciepło aniżeli zwykłe termowentylatory.
Trzy poziomy intensywności ogrzewania pozwolą dopasować działanie urządzenia do indywidualnych wymagań użytkownika.
Grzejnik ten został zaprojektowany do używania w dobrze ocieplonych pomieszczeniach lub do nieczęstego wykorzystania.
| Waga | 1850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 230 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Wymiary | 18,7 x 16,7 x 17,1 cm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania |
| Funkcje specjalne | Elektroniczny termostat |
| Timer | Tak |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |