prostownice i karbownice
Prostownica do włosów HS50
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Temperatura (min.): 120
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
122,68 zł / szt
150,90 zł brutto
Stylowa prostownica zapewniająca jedwabiście gładkie włosy
Nieważne, czy chcesz modelować loki, fale czy wyprostować włosy - stylowa prostownica HS 50 Ocean firmy Beurer umożliwia błyskawiczne uzyskanie delikatnej stylizacji włosów. Ceramiczna powłoka keratynowa zapewnia wyjątkowo gładkie włosy, a dzięki indywidualnemu ustawieniu temperatury prostownica do włosów Beurer nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.
- Szeroki zakres ustawień temperatury od 120°C do 220°C
- Ochrona włosów dzięki powłoce ceramiczno-keratynowej
- Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki szybkiemu nagrzewaniu
- Zasilanie sieciowe z kablem sieciowym
- Blokada przycisków do ustawiania stałej temperatury
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
- Wygodne użytkowanie bez skręcania kabla dzięki przegubowi obrotowemu 360°
- Płytki grzewcze z mechanizmem sprężynowym zapewniające najlepsze efekty już po jednym przeciągnięciu prostownicą
| Waga | 463 kg |
|---|---|
| Wymiary | 87 x 353 x 55 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Temperatura (min.) | 120 |
| Temperatura (maks.) | 220 |
| Jonizacja | Nie |
| Powłoka | Ceramiczno-keratynowa |
| Wymiary | 29.5 x 3.4 x 3.50 cm |
| Waga | 345 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Morski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |