stacje i czujniki meteo
Termometr okienny In/Out szary
- Złącza: Brak
- Jednostki pomiaru temp.: °C
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
31,91 zł / szt
39,25 zł brutto
- Cyfrowy, czytelny termometr do domu i na zewnątrz
- Odporny na warunki pogodowe
- Z przyssawką dla łatwej instalacji przy oknie
- Zakres temperatur: od 20° C do + 50°C
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 x 70 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Temperatura wewnętrzna |
| Wymiary | 7 x 10,5 x 3 cm |
| Waga | 58 |
| Zasilanie | Baterie LR1130 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |