Telewizor TV A Pro 2026 65
- Model:
A Pro 2026
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
QLED quantum dot. Kolorowe oświetlenie
Wyświetlacz QLED z szeroką gamą kolorów i precyzyjną regulacją koloru to bardziej wciągający i realistyczny obraz. Wykorzystanie standardu gamy kolorów DCI-P3, która jest używana w Hollywood, zapewnia wyraziste i oszałamiające kolory.
Tryb reżyserski. Najwyższa jakość
Tryb spełniający standardy certyfikacji dla Hollywood, który wprowadza w życie kreatywną wizję reżysera.
Zobacz każdy detal
Rozdzielczość 4K pokazuje każdy szczegół z ogromną wyrazistością, dzięki czemu niczego nie przegapisz.
Wyjątkowy kontrast
Dzięki ulepszeniom jasności ekranu możesz oglądać obraz 4K z piękniejszymi detalami światła i cienia i większym kontrastem w przypadku filmów HDR.
Szybkie przetwarzanie obrazu
Dzięki częstotliwości odświeżania zwiększonej z 60 Hz do 120 Hz* w przypadku sygnałów HDMI telewizor wyświetla wyraźniejsze ruchome obrazy, zapewniając płynne efekty wizualne podczas rozgrywki.
* 120 Hz dostępne tylko w rozdzielczości 1080p.
Wyraźniejsze i płynniejsze efekty wizualne
Skompensowana interpolacja klatek podczas szybkiego ruchu eliminuje opóźnienia i rozmycie, zapewniając płynne i niezakłócone efekty w trakcie oglądanie wydarzeń sportowych i filmów.
Komfort dla oczu
Technologia przyciemniania DC następnej generacji płynnie steruje jasnością ekranu i eliminuje migotanie podświetlenia. Dostępny tryb ochrony wzroku skutecznie redukuje niebieskie światło, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się oszałamiającymi obrazami.
Inteligentny dźwięk dla wielu scenariuszy
Zanurz się w bogatym, szczegółowym pejzażu dźwiękowym dzięki profesjonalnemu strojeniu audio od Xiaomi. Efekty dźwiękowe automatycznie dopasowują się, aby zapewnić wyjątkowe otoczenie dźwiękowe w zależności od odtwarzanej zawartości.
Wyjątkowe podwójne głośniki
Podwójne głośniki o dużej mocy charakteryzują się pełniejszymi basami i tonami wysokimi, a Ty możesz poczuć się jak w kinie w domowym zaciszu dzięki dynamicznemu i wyrazistemu dźwiękowi z certyfikatem Dolby Audio i DTS:X.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Asystenta Google.
Google TV gromadzi filmy, programy i inne materiały z Twoich aplikacji oraz subskrypcji i organizuje je specjalnie dla Ciebie. Szukasz czegoś nowego? Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje lub przeszukaj ponad 10 000 aplikacji i setki darmowych kanałów, używając potężnej wyszukiwarki Google. Dzięki spersonalizowanym profilom każdy użytkownik dostaje to, czego chce.
Apple AirPlay
Dzięki Apple AirPlay możesz przesyłać strumieniowo filmy, muzykę, gry i zdjęcia na Twój telewizor prosto z urządzenia iPhone, iPad lub Mac.
Nieograniczony widok
Bardzo wysoki wskaźnik stosunku ekranu do obudowy i niemal niewidoczne ramki sprawiają, że dosłownie zanurzysz się w filmach i grach.
Wygodna personalizacja
Wyszukaj ulubioną zawartość, używając sterowania głosem z zasięgiem 360°. Funkcje przycisków można dopasować dla własnej wygody.
| Waga | 15500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1640 x 140 x 980 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | A Pro 2026 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 900 |
| Głębokość z podstawą | 391 |
| Waga z podstawą | 13 |
| WiFi | Nie |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Pobór mocy | 130 |
| Waga | 12.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Procesor | Czterordzeniowy Cortex A55 |
| Wysokość | 833 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 |
| Szerokość | 1445 |
| Głębokość | 75 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |