uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA, 32-55', max. 50kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Regulacja wysięgu: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
98,84 zł / szt
121,57 zł brutto
| Waga | 4280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 275 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Regulacja w pionie | 20 |
| Regulacja w poziomie | 90 |
| Wysięg (min.) | 60 |
| Wysięg (maks.) | 473 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 480 x 430 x 473 mm |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |