Status: Brak na stanie
1 230,92 zł / szt
1 514,03 zł brutto
Seria telewizorów dopasowana do 2025 roku! Zdalne sterowanie głosowe, bezramkowa konstrukcja, 4K HDR z upłynnionym ruchem MEMC. Potężny dźwięk 2x8W z funkcjami DTS-X, Virtual-X. W zestawie znajdziesz wszystko co potrzebne do pracy z telewizorem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | A 2025 |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Google TV |
| Moc głośników | 4K UHD: głośniki 20 W (2×10 W) |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 11200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1250 x 140 x 760 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |