zasilacze awaryjne
BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy 0 - 90 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy 0-1968.3metry
- Hałas słyszalny w odległości 1 m od powierzchni urządzenia 40.0dBA
- Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
269,11 zł / szt
331,01 zł brutto
BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni.
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 375 |
| Czas ładowania | 8 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 92mm x 165mm x 305mm |
| Waga | 4.5 |
| Pozostałe parametry | Potwierdzenia zgodności CE |
| Akcesoria w zestawie | Podręcznik użytkownika |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Typ obudowy | Desktop |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 145 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |