Telewizor QLED 98 cali 98C655
- Model:
98C655
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
TCL C655 4K QLED TV
- QLED PRO
- 4K HDR PRO
- 144Hz Motion Clarity PRO
- Multi HDR format , Dolby Vision & HDR10+, Dolby Vision IQ
- Game Master PRO 3.0
- HDMI 2.1
- 2.1 ONKYO Dolby Atmos
- Google TV
- Asystent Google sterowany głosem
- Miracast & Chromecast + Airplay 2
- Netflix, Amazon Prime, Disney+
- Smukła metalowa konstrukcja, odwracalna podstawka
TCL QLED PRO
Kolory o niespotykanej głębi z QLED
Doświadcz realistycznej jakości obrazu i ultraszerokiej gamy kolorów z żywymi, szerokimi kolorami i uderzającym kontrastem.
4K HDR PRO: żywe, naturalne kolory i najdrobniejsze szczegóły
4K HDR PRO 600 w połączeniu z technologią Quantum Dot i Full Array Local Dimming zapewnia doskonałą jakość obrazu High Dynamic Range (HDR), oferując wierne kolory, najdrobniejsze szczegóły i jasność do 600 nitów.
144Hz Motion Clarity PRO
Natywny wyświetlacz 144 Hz - ostrość i dynamika obrazu
Ciesz się szybko zmieniającymi się obrazami, takimi jak sport lub filmy akcji, z realistyczną płynnością i ostrzejszymi szczegółami dzięki naszemu natywnemu wyświetlaczowi 144 Hz. Nic nie przebije natywnej częstotliwości odświeżania 144 Hz.
144 Hz to najwyższa częstotliwość odświeżania ekranu telewizora.
Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz sygnał będzie przetwarzany w najlepszy sposób, niezależnie od tego, czy jest to 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz czy 144 Hz.
HDR MULTIFORMAT
Olśniewający HDR niezależnie od źródła
Istnieje wiele sposobów na uzyskanie najlepszej jakości obrazu 4K HDR na telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION. Ten telewizor TCL obsługuje je wszystkie! Co więcej, 98-calowy model jest wyposażony w Dolby Vision IQ.
Game master Pro 3.0
Graj jak profesjonalista
Dla graczy, responsywny telewizor jest tak samo ważny jak ten z płynnym i wyraźnym obrazem. Dzięki obsłudze HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR i 120Hz VRR, ulepszonemu paskowi gier, FreeSync Premium i 240Hz Game Accelerator doświadczysz najpłynniejszej akcji, najniższych opóźnień i najlepszych ustawień obrazu do gier, automatycznie.
ONKYO 2.1 sound system z Dolby Atmos
Przenieś kino do domu - poczuj moc dźwięku!
Zintegrowane głośniki stereo ONKYO zapewniające czystość dźwięku i subwoofer zapewniający głębokie basy oznaczają bardziej wciągające wrażenia Dolby Atmos w domu.
Miracast & Chromecast & Airplay 2
Płynnie przesyłaj treści z Twojego telefonu, tabletu lub laptopa na duży ekran telewizora TCL.
Teraz możesz cieszyć się ulubionymi treściami na znacznie większym ekranie telewizora TCL, bez użycia kabla.
Minimalistyczny styl idealnie pasujący do nowoczesnego wnętrza
Eleganckie, bezramkowe wzornictwo łączy sztukę i technologię. Maksymalizacja wielkości ekranu sprawia, że telewizor idealnie pasuje do niemal każdego wnętrza. Ultracienka obudowa wykonana z najwyższej jakości metalu gwarantuje trwałość i zachwycający wygląd.
Elegancka, regulowana podwójna pozycja podstawki
Elegancki i inteligentny: bezramkowy, luksusowy design serii TCL C65 jest wyposażony w regulowaną podstawkę w dwóch pozycjach.
| Waga | 80000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2400 x 240 x 1450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 98C655 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obraz | HLG |
| WiFi | Tak |
| Wysokość z podstawą | 1289 |
| Głębokość z podstawą | 420 |
| Waga z podstawą | 61 |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Tak |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 144 |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 600 |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 198 |
| Waga | 59 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | AiPQ Pro |
| Wysokość | 1242 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 2179 |
| Głębokość | 71 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |