telewizory
Telewizor QLED 50 cali 50HR8465E
- Model:
50HR8465E
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
1 683,50 zł / szt
2 070,71 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | 50HR8465E |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 704 |
| Głębokość z podstawą | 260 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| System TV | Google TV |
| Obraz | Dolby Vision IQ |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 64 |
| Waga | 9.7 |
| Pozostałe parametry | HbbTV: v 2.0.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 645 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1111 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 12500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 x 120 x 740 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |