klawiatury
Klawiatura Ofis USB
- Model:
Ofis
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Rodzaj: Standard
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
20,96 zł / szt
25,78 zł brutto
Klawiatura TRACER Ofis USB
Kolejny członek rodziny klawiatur dla podstawowych potrzeb - klawiatura wyspowa Tracer Ofis USB. Model posiada bardzo elegancki i praktyczny wygląd o ciekawej fakturze, a dzięki stosunkowo lekkiej wadze, bardzo łatwo przenieść ją z miejsca na miejsce.
Standardowa klawiatura posiada membranę dotykową, co w połączeniu z solidnymi materiałami daje kawał solidnego sprzętu. Całość wykończono kablem o długości 1,8 m wraz z końcówką USB, dzięki której łatwo podłączysz się do wszystkich współczesnych komputerów i laptopów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Model | Ofis |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Rodzaj | Standard |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 150 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |