Telewizor QLED 43 cale 43QG5E63DG
- Model:
43QG5E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
43QG5E63DG
Google TV
Google TV to kompleksowe centrum rozrywki. Interfejs jest tu bardzo intuicyjny w obsłudze, a sam system działa w oparciu o rekomendacje na podstawie Twoich zainteresowań i historii oglądania - dzięki temu jeszcze szybciej dotrzesz do interesujących Cię treści.
TRU Picture Engine
Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.
4K HDR Ultra HD
Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
QLED
Telewizor QLED zapewnia jaśniejsze, bardziej nasycone i dokładniejsze kolory. Diody LED w większości telewizorów LCD emitują białe światło, ale te w telewizorach z kropkami kwantowymi emitują światło niebieskie gwarantując niezapomniane wrażenia.
Dolby Vision
Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdzieszsię w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
Dolby Atmos
Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
Hey Google
Użyj głosu, aby wyszukiwać programy, sterować telewizorem, planować dzień i nie tylko. Po prostu zapytaj Google.
DTS Virtual:X
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 43QG5E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 600 |
| Głębokość z podstawą | 216 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 330 |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 51 |
| Waga | 7.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 560 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 966 |
| Głębokość | 69 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 10400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1080 x 165 x 700 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |