koncentratory USB
HUB 4 PORTY USB 2.0 EA116
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,34 zł / szt
12,72 zł brutto
Łatwy w użyciu HUB USB 2.0 z możliwością podłaczenia 4 dodatkowych urządzeń posiadających wyjście USB. Nowoczesny kształt wspaniale będzie komponował się z innymi akcesoriami na biurku. Idealny dla użytkowników komputerów stacjonarnych i notebooków. Zwiększa możliwości komputera bez konieczności inwestowania w drogie karty z dodatkowymi portami USB. Nie wymaga sterowników.
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 120 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | - 100 x 35 x 20 mm |
| Pozostałe parametry | - Prędkość przesyłania danych do 480MB/s (wymaga złącza USB 2.0) |
| Zasilanie | - Hub pasywny, zasilany z portu USB (DC 5V, 500mA) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |