telewizory
Telewizor LED 65 cali 65IPLAY6300-U
- Model:
65IPLAY6300-U
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
1 322,23 zł / szt
1 626,34 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | 65IPLAY6300-U |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 890.3 |
| Głębokość z podstawą | 339.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| System TV | VIDAA |
| Funkcje | Time shift |
| Obraz | Expert mode |
| Jasność | 280 |
| Czas reakcji | 8 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 101 |
| Waga | 18.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Procesor | ARM CA53 Quad Core |
| Wysokość | 835.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Wbudowana pamięć RAM | 1.5 |
| Szerokość | 1444.7 |
| Głębokość | 73.9 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 17500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1550 x 130 x 840 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |