monitory
Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA
- Model:
HP 727pk
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 140
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
2 333,10 zł / szt
2 869,71 zł brutto
Zaprojektowane dla Twojej rzeczywistości
Twórz inspirujące prace z realistyczną przejrzystością. 27-calowy model HP 4K Thunderbolt 4 pomaga rozświetlić Twoje pomysły w pełni skalibrowanej gamie oszałamiających kolorów. Przebij się przez najcięższe siły wielozadaniowość dzięki temu wyświetlaczowi o wysokiej wydajności.
| Waga | 9780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 710 x 455 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | HP 727pk |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 |
| Częstotliwość pionowa min. | 29 |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 |
| Wysokość z podstawą | 540.5 |
| Głębokość z podstawą | 225.2 |
| Waga z podstawą | 6.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Certyfikaty | CCC |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 215 |
| Plamka matrycy | 0.15 |
| Wysokość | 354 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.4 |
| Głębokość | 74.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |