telewizory
Telewizor LED 43 cale 43IPLAY6200-U
- Model:
43IPLAY6200-U
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
770,77 zł / szt
948,05 zł brutto
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 1050 x 620 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | 43IPLAY6200-U |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 602 |
| Głębokość z podstawą | 237.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| System TV | VIDAA |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 50 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Procesor | Cortex A53 czterordzeniowy |
| Wysokość | 554.8 |
| Etykieta energetyczna | |
| Wbudowana pamięć RAM | 1.5 |
| Szerokość | 954.5 |
| Głębokość | 85.2 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |